preview

УЗД у Дніпрі

Кваліфіковані
лікарі

Сучасне
обладнання

Клініка високого
рівня

Індивідуальний
підхід

Ультразвукова діагностика

УЗД у Дніпрі – сучасний метод дослідження внутрішніх органів людини за допомогою ультразвукових хвиль. Процедура дозволяє у найкоротші терміни провести обстеження та встановити діагноз. Може використовуватися самостійно або у поєднанні з іншими інструментальними та лабораторними дослідженнями. Діагностика дає можливість оцінити структуру, розміри, стан, кровопостачання внутрішніх органів та тканин. Ефективна виявлення пухлин, каміння, піску, запалень тощо. Ультразвук не чинить згубного впливу на організм, тому може використовуватися так часто, як того вимагає стан пацієнта.

Які види УЗД проводяться у клініці

У приватній клініці Крапелька проводяться такі види УЗД:
 • Серцево-судинна система. Використовується для своєчасного виявлення небезпечних порушень, включаючи вади серця, наявність шумів та новоутворень. Також УЗ-дослідження дозволяє контролювати стан серцево-судинної системи у спортсменів. Показаннями до проведення процедури є біль у серці, запаморочення, задишка, набряки кінцівок та ін. Ціна УЗД залежить від необхідності додатково проводити ЕКГ.
 • Травної системи. Ультразвукове дослідження органів шлунково-кишкового тракту. Дозволяє оцінити стан шлунка, підшлункової залози, печінки, селезінки, кишківника, жовчного міхура. Призначається при підозрах на гастрит, виразку, кишкову непрохідність або жовчнокам'яну хворобу.
 • Дихальна система. Обстеження органів дихальної системи з метою виявлення захворювань та патологій. Використовується для діагностики туберкульозу, всіх стадій пневмонії та інших розладів. Часто призначається перед пункцією плевральної порожнини.
 • судин. Дозволяє оцінити прохідність кровоносних судин та стан тканин навколо вен та артерій. В обов'язковому порядку призначається пацієнтам, які перенесли інфаркт міокарда, інсульт, а також страждають на цукровий діабет.
 • Центральний і периферичний нервових систем. Дозволяє виявити порушення функціонування та глибину ураження нервових стовбурів, ушкодження нервів, новоутворення та синдром зап'ясткового каналу.
Щоб терміново зробити УЗД у Дніпропетровську, достатньо зателефонувати до одного з контактних номерів телефону клініки.

Як підготуватися до УЗД діагностики

Ультразвукова діагностика – досить проста процедура. Для її проведення не потрібно внесення особливих змін до звичного способу життя пацієнта. Однак існують певні рекомендації, яких слід дотримуватись, щоб отримати точну картину стану. А саме:
 • Органи черевної порожнини (дорослі). Дослідження проводиться переважно в ранковий час та натще. Останній прийом їжі має відбутися напередодні увечері та бути легким. За кілька днів до процедури слід відмовитися від вживання газоутворюючих продуктів (сирих овочів та фруктів, кисломолочки, бобових, газованих напоїв, чорного хліба). Людям із підвищеним газоутворенням рекомендується прийняти кілька таблеток активованого вугілля. Для діабетиків дозволяється легкий сніданок.
 • Органи черевної порожнини (діти). Як і дорослим, дітям кабінет УЗД у Дніпрі необхідно відвідувати натще. Якщо дитина перебуває на ГВ чи ІВ, проводити процедуру слід не раніше ніж через 3-3,5 години після годування.
 • Органи малого тазу. УЗ-дослідження проводиться жінкам і ділиться на два види - трансабдомінальне та трансвагінальне. При першому варіанті потрібно, щоб сечовий міхур був наповненим. Тому пацієнткам необхідно за 1-2 години до обстеження випити близько літра води та не відвідувати туалет. Другий варіант такої підготовки не потребує.
 • Молочні залози. Запис на УЗД здійснюється на 6-11 день від початку менструального циклу. Особливої ​​підготовки обстеження не потребує.
 • Передміхурова залоза. Протягом 3-4 годин перед проведенням УЗД передміхурової залози забороняється мочитися. За 1-2 години до процедури слід випити щонайменше 1,5 літра газованої води. Якщо дослідження проводиться через пряму кишку, напередодні ввечері необхідно зробити клізму. Приймати їжу на день дослідження не забороняється.
 • Сечовий міхур. У нашому центрі УЗД проводиться за повного сечового міхура. Щоб наповнити його, слід за 1-2 години до процедури випити 1,5 і більше літрів простої води. Мочитися забороняється протягом 3-4 годин перед дослідженням. Якщо відчуваються сильні позиви до сечовипускання, можна злегка спорожнити сечовий міхур. Однак, після цього необхідно повторно випити негазовану воду.
Докладніше про підготовку розповість лікар, який виписує направлення.

На якому обладнанні проводиться дослідження

У центрі медичної допомоги дорослим та дітям на Південній використовується таке обладнання:
 • УЗ-сканер класу "LOGIQ-9" (США). Доповнено системою енергетичного доплера. Дозволяє отримати якісне та деталізоване зображення органів та судин.
 • УЗ-система MyLab (Італія). Передає зображення з ідеальною роздільною здатністю при всіх видах дослідження.
Сучасна високоточна апаратура дозволяє виявити будь-які відхилення від норми. Пам'ятайте, що діагностоване на ранніх термінах захворювання виліковується набагато швидше.

Фахівці

УЗД у Дніпропетровську без вихідних проводять кваліфіковані спеціалісти з великим професійним досвідом. Кожен співробітник клініки регулярно бере участь у міжнародних конференціях та форумах. Завдяки цьому, нам вдається йти в ногу з часом, відповідати стандартам сучасної медицини, гарантувати пацієнтам сучасний підхід та високу точність діагностики. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта та першокласний сервіс роблять наш центр сімейного здоров'я найпопулярнішим у місті.

Чому варто записатися на УЗД у клініку «Крапля»

Центр медичної допомоги Крапля по праву вважається однією з найкращих клінік УЗД у Дніпрі. Ми ведемо запис онлайн і телефоном, завдяки чому кожен пацієнт може записатися на зручний час і не сидіти в черзі. Обстеження проводять досвідчені фахівці, які регулярно підвищують кваліфікацію. Ми використовуємо сучасне імпортне обладнання, що дозволяє виявити будь-які порушення та патології внутрішніх органів. Кабінети клініки оснащені всім необхідним, щоб пацієнти почувалися комфортно. Щоб пройти УЗ-дослідження, не обов'язково мати напрямок. Достатньо зателефонувати за одним із контактних номерів телефону та вибрати відповідний для проведення процедури час. Обстеження у нашій клініці є платним. Вартість УЗД можна дізнатися за телефоном або у спеціальному розділі сайту. Ми знаходимось у самому центрі міста, за адресою провулок Південний, 4-а. Працюємо з понеділка до суботи з 8 ранку до 19 вечора. Зв'яжіться з нами по телефону та запишіться на обстеження вже сьогодні! Ми з радістю підберемо вам зручний час, щоб ви могли з комфортом подбати про своє здоров'я.
Лікарі

Зв'яжіться з нами

Контактний телефон

+38 (056) 766-49-14 +38 (067) 909-26-06 +38 (056) 233-77-88
X
Запис на прийом
Контактний номер
Результат Досліджень