preview

УЗД судин нижніх кінцівок

Кваліфіковані
лікарі

Сучасне
обладнання

Клініка високого
рівня

Індивідуальний
підхід

Ціна на УЗД судин нижніх кінцівок повністю відповідає ефективності цього дослідження. Ультразвукова доплерографія — це абсолютно безболісний, неінвазивний метод діагностики стану вен та артерій. Процедура проходить максимально комфортно для пацієнта, не має протипоказань та не потребує особливої ​​підготовки. Під час обстеження ми отримуємо інформацію щодо швидкості та характеру кровотоку, а також наявності різних патологій. Доплер судин нижніх кінцівок досліджує такі вени, як підшкірна, нижня порожниста, стегнова, клубова, мала підшкірна, підколінна та ін.

Показання при УЗД судин ніг

Записатися на ультразвукове дослідження судин нижніх кінцівок рекомендується при:
 • швидкій втомлюваності ніг;
 • судомах, онімінні нижніх кінцівок;
 • відчутті тяжкості, дискомфорті та болях у ногах після фізичних вправ, ходьби та ін. навантажень;
 • зміні кольору шкірних покривів, у тому числі посинінні;
 • сильній виразності судинної сітки;
 • чутливості шкірного покриву, свербінні;
 • постійно холодних ступнях.
Крім перерахованих вище симптомів, лікарі можуть направити на узі судин ніг у Дніпрі пацієнтів при:
 • наявності шкідливих звичок (надмірне вживання спиртних напоїв, куріння);
 • цукровий діабет;
 • захворюваннях щитовидної залози;
 • постінсультному стані;
 • незбалансованому харчуванні та дефіциті корисних речовин в організмі.
Ще одна нагода пройти дуплексне сканування — вроджена схильність до розвитку судинних патологій. Обстеження проводиться з профілактичною метою для виявлення патологій на ранніх етапах. Чим раніше вдасться виявити відхилення, тим швидше можна буде їх усунути і тим нижчими будуть ризики виникнення життєво небезпечних ситуацій.

Протипоказання

УЗД вен на ногах — одна з найбезпечніших процедур, яка проводиться навіть для вагітних та новонароджених дітей. Вона практично не має протипоказань, за винятком кількох незначних нюансів. Проводити обстеження забороняється за наявності на поверхні шкірних покривів висипу, ран, опіків і пошкоджень. Також труднощі з проведенням узі можуть виникнути у людей, яким важко тримати ноги у нерухомому положенні. Про цю проблему слід заздалегідь повідомити спеціаліста, який здійснює діагностику. Найчастіше вона вирішується за допомогою седативних препаратів.

Які захворювання може виявити ультразвукова доплерографія ніг

УЗ-апарат у режимі реального часу показує стан судин і дозволяє виявити будь-які відхилення.
Зокрема, даний метод діагностики застосовується лікарями для виявлення у пацієнтів таких патологій:
 • Варикоз. Патологія розвивається внаслідок ослаблення венозних клапанів та порушення кровообігу. У результаті кров у венах застоюється, що призводить до розширення судин у певних місцях. У міру розвитку захворювання ноги можуть набрякати, розширені вени стають більш вираженими, а шкіра темніє. За відсутності грамотного лікування виникають трофічні виразки.
 • Тромбофлебіт. Одне з ускладнень, що дає варикозна хвороба. Проявляється у вигляді запалення стінок судин, уповільнення кровотоку та утворення тромбів.
 • тромбоз. Патологія, у результаті якої утворюються згустки крові, які порушують нормальний кровотік. Тромбоз супроводжується набряком нижніх кінцівок та больовими відчуттями під час ходьби.
 • Атеросклероз. Це хронічне захворювання, яке супроводжується відкладенням на стінках холестеринових судин. Внаслідок цього втрачається еластичність венозних стінок, звужується просвіт судини, зменшується приплив крові, виникають болі та тяжкість у ногах.

Як проходить процедура

У клініці Капелька ультразвукове дослідження судин ніг проводиться на сучасному обладнанні, яке має високу роздільну здатність, функцію доплерографії (використання кольорового доплерівського картування в триплексному режимі) та аналізу даних. Процедуру проводить фахівець із великим професійним досвідом, який регулярно відвідує семінари, конференції, курси та стажування, що стосуються спеціалізації, з метою підвищення кваліфікації, вдосконалення навичок та розширення діагностичних можливостей.
УЗД доплер судин нижніх кінцівок займає близько 30 хвилин. Для проведення процедури пацієнт повинен зняти одяг із нижньої половини тіла, прийняти горизонтальне положення на зручній кушетці та по максимуму розслабити ноги. Потім спеціаліст, який проводить діагностику, наносить на досліджувану ділянку тіла спеціальний гель. Він необхідний для легшого руху датчика і перешкоджає утворенню між датчиком та шкірою повітряних бульбашок, які заважають проникненню ультразвукових хвиль. У ході процедури лікар може попросити пацієнта змінити положення ніг або напружити м'язи.

Результати УЗД вен на ногах

УЗ-дослідження судин нижніх кінцівок дозволяє виявити різні патології на ранніх стадіях розвитку. До таких належать атеросклеротичні зміни в судинах, артеріальний та венозний тромбоз, варикозне розширення вен, порушення роботи венозних клапанів, ендартеріїт, травматичне ураження судин, звуження артерій та ін. Після завершення процедури фахівець докладно описує побачене на моніторі УЗ-апарату: параметри судин та кровотоку, наявність та характер патологічних змін та ін. Пацієнт отримує результати у вигляді аркуша з описом та фото.

Зробити узі судин нижніх кінцівок у клініці Капелька

Пацієнти нашого медичного центру отримують такі переваги:
 • вигідна вартість;
 • висока кваліфікація лікаря-діагноста;
 • сучасне високоточне обладнання;
 • комфортабельна обстановка;
 • можливість записатися на УЗД на зручний час.
Запис на доплерографію нижніх кінцівок здійснюється на сайті або по телефону. Наш кваліфікований персонал люб'язно відповість на всі ваші запитання.

Зв'яжіться з нами

Запис на прийом
Контактний номер
Результат Досліджень