family klinika

Клініка у Дніпрі


Наша клініка з найкращими фахівцями та обладнанням


Клініка працює в звичайному режимі!

У разі вимкнення світла, ми продовжуємо надавати усі послуги, завдяки роботі генератора!

review

Програма медичного спостереження для дітей

Відгуки наших клієнтів

Владислав

Владислав

Мені сподобався професійний підхід лікаря до пацієнта. Лікар допомогла мені розібратися у важкій ситуації. Прийом відбувся у форматі бесіди, у нас був діалог. Мені задавали питання про мою проблему. Потім лікар дала мені зворотній зв’язок. Обслуговуванням задоволений, все на високому рівні!

Відгуки наших клієнтів

Инна

Инна

Все сподобалось. Консультація лікаря була максимально зрозумілою та змістовною.

Відгуки наших клієнтів

Катя

Катя

Залишилася дуже задоволена прийомом лікаря, була у офтальмолога, перевірили очі на всіх апаратах, все розповіли, пояснили, все пройшло на найвищому рівні! Велика дяка!

Відгуки наших клієнтів

Анастасія

Анастасія

Ми були з чоловіком на вакцинації малюка, нам все сподобалося і підхід лікаря, і відношення медичної сестри, перед вакцинацієї нас зустрів персонал, запропонували перейти до кабінету, щоб не контактувати з іншими пацієнтами, так як до клініки ми прийшли раніше свого прийому. Переваги: Чудове розташування. Наявність вакцин. Демократична вартість. Рекомендую!

Відгуки наших клієнтів

Андрій

Андрій

Дуже сучасна клініка з чудовим сервісом і командою професіоналів! Не кожного дня зустрінеш таку турботу разом із дійсно грамотним підходом спеціалістів. Подобається, що лікарі не назначають вам нічого зайвого. Вам здоров’я та вдячних клієнтів, а клініці - процвітання!

Відгуки наших клієнтів

Леся

Леся

Хотіла подякувати за людяний та професійний прийом команди, уважне ставлення, чуйність. Дякую всім медичним сестрам за чуйне, добре та уважне ставлення до пацієнтів!

Відгуки наших клієнтів

Ольга

Ольга

Нещодавно мені прийшлося відвідати цей чудовий медичний центр. Відчувається професійний дух. І найголовніше - підхід спеціалістів - вони дійсно хочуть допомогти і до проблеми підходять із нестандартними рішеннями, методиками. Особливо подобається відношення лікарів, цілісний підхід до здоров’я людини, грамотна профілактика і - реально високі технології, які тут використовуються. Усім рекомендую!

service bachground

Залиште Вашу заявку та ми зателефонуємо Вам

Кваліфіковані
лікарі

Сучасне
обладнання

Клініка високого
рівня

Індивідуальний
підхід

Контактний телефон

+38 (056) 766-49-14 +38 (067) 909-26-06 +38 (056) 233-77-88
X
Запис на прийом
Контактний номер
Результат Досліджень