preview

Яковлєва Надія Володимирівна

Яковлєва Надія Володимирівна

Лікар функціональної діагностики

Лікар вищої категорії

Яковлєва Надія Володимирівна

Основна освіта: 1974 р. Закінчила Дніпропетровський медичний інститут

Стаж: 48 років

Учасник професійних спільнот:

1986 р. Брала участь у першій науковій практичній конференції "Хвороби - сирітки в кардіології" у Львові.

У 1988 р. – курси удосконалення в Каунаському медінституті з теми електрокардіостимуляції при складних порушеннях ритму серця.

Курси підвищення кваліфікації:

Регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

1991 р. - підвищення кваліфікації у Москві ВНМИиССХ на тему " ВІДЛУННЯ - КМР з методом Доплера та кольоровим картуванням у діагностиці захворювань серця та периферичних судин, навчання роботі на апаратах УЗД.

1993 р. - Курси у Києві в НДІССГ ім. М.Амосова "УЗД - діагностика вад та захворювань серця". Спільно з відділенням електрофізіологічних досліджень та кафедрою ДМА брала участь у реалізації програми обстеження хворих зі складними порушеннями ритму серця.

НАПРЯМКИ РОБОТИ:

Лікар має методи діагностики з аналізу електрокардіограми з навантажувальними та фармакологічними тестами;

ВІДЛУННЯ-КГ з методом доплера та кольоровим картуванням, методом контрастної ехокардіографії при ВПС та функціонуючому овальному вікні для виявлення парадоксальної емболії в судини головного мозку (СМА) - ( bulb ~ test ).

За наявності через стравохідного датчика – для діагностики внутрішньосерцевих тромбів та патології клапанного апарату роблю через стравохідну ехокардіографію. На сучасному УЗД-апараті проводжу УЗД периферичних судин, екстракраніальних та транскраніальних судин. Також неодноразово проводила ЕХОКГ при протезуванні та пластиці клапанів в операційній; при ендоваскулярному закритті ДМПП окклююдер Амплатца.


Запис на прийом
Контактний номер
Результат Досліджень