preview

Психотерапевт (психолог)

Кваліфіковані
лікарі

Сучасне
обладнання

Клініка високого
рівня

Індивідуальний
підхід

Хто такий лікар-психотерапевт

Психотерапевт - фахівець, завдання якого допомогти пацієнту впоратися з психологічними життєвими труднощами. Лікар допоможе виявити причини захворювання, розповість про можливі наслідки та призначить адекватне лікування. Головний інструмент психотерапевта – спілкування з пацієнтом, розмова із застосуванням спеціальних психотерапевтичних технік. Кваліфікований лікар вибудовує розмову таким чином, щоб визначити оптимальні методи лікування, допомогти пацієнтові знайти ресурси в собі, щоб упоратися з труднощами. Психотерапія - сучасна психологічна допомога для жінок та чоловіків, необхідна при захворюваннях, спровокованих психічними факторами.

Коли варто звернутися до психотерапевта (психолога)

Причин отримати кваліфіковану консультацію психолога у Дніпрі у сучасної людини достатньо. Це порушення сну, тривожні стани, фобії, явні порушення у психічному розвитку. Також фахівець допоможе впоратися з гіперактивністю у дітей та агресією у підлітковому віці. Психотерапевти клініки «Крапля» використовують лише прийоми та методики, що довели ефективність. Важливо! Допомога психотерапевта корисна як здорових людей, так пацієнтів, які перебувають у прикордонних станах. Стани, за яких необхідна консультація фахівця:

 • неможливо впоратися із душевними переживаннями;
 • є необхідність поділитися проблемами та отримати підтримку;
 • виникли складнощі у спілкуванні з людьми;
 • переживання про розрив з коханою людиною не дозволяють далі жити та розвиватися;
 • виник складний період у житті чи у сімейних відносинах.
Цей список не повний, психолог у Дніпрі приймає пацієнтів із будь-якими психологічними труднощами.

Які хвороби лікує психотерапевт

Головне завдання психотерапевта – допомогти пацієнтові знайти внутрішній ресурс, аби подолати життєві труднощі. Результат лікування – трансформація особистості, людина має стати сильнішою, стійкішою емоційно. Послуги психотерапевта необхідні за таких захворювань:

 • невроз та стани, близькі до неврозу;
 • стресові стани, депресія;
 • панічні атаки, фобії, страхи;
 • кризові стани, спричинені різними причинами, - вікові, особистісні;
 • складнощі з адаптацією;
 • порушення сну;
 • психотравмуючі ситуації;
 • хвороби, спричинені психосоматикою;
 • порушення у системі харчування, викликані психологічним станом, наприклад, булімія.
Також психотерапевт необхідний, коли потрібно розібратися у собі, домогтися особистісного зростання, навчитися методів релаксації. Залежно від причини, що спровокувала проблему, лікар підбирає найефективніші методи лікування для конкретного пацієнта.

Як проходить прийом у психолога (психотерапевта)

У клініці «Крапля» надають професійну психологічну допомогу у Дніпрі. Під час сеансу лікар визначає його особистісні характеристики, нюанси проблеми, що склалася, і на підставі спостережень підбирає найбільш дієві методи терапії. Ефективність та кваліфікацію фахівців медичного центру підтвердять позитивні відгуки пацієнтів. Основні методи, що застосовуються у психотерапії:

 • психоаналітична психотерапія - передбачає тривалу роботу з пацієнтом, допомагає людині краще зрозуміти себе, змінити особисті якості;
 • гештальт-терапія – використовується принцип «тут і зараз», фахівець не заглиблюється у вивчення подій минулого;
 • екзистенційна психотерапія – зосереджена проблемах існування, пошуку її призначення, головний принцип – безумовна цінність кожної особистості;
 • когнітивно-поведінкова терапія - лікування в даному випадку передбачає принципову зміну думок, саме це тягне за собою зміну емоційного стану та поведінки.
*Важливо! Іноді, щоб досягти кращого результату та закріпити його, лікар призначає лікарські препарати. З їхньою допомогою вдається нормалізувати роботу нервової системи. Медикаментозна терапія підбирається лише на підставі обстеження.*

Чому варто записатися до приватного психотерапевта у клініку “Крапля”

У клініці «Крапелька», розташованій за адресою: Дніпропетровськ, провулок Південний, 4а, до послуг пацієнтів найкращі психотерапевти. Записатися на прийом можна телефоном або онлайн. Пацієнт самостійно обирає лікаря, дату та час прийому. У клініці створено максимально комфортну атмосферу, кабінети оснащені сучасним обладнанням, необхідним для повноцінного обстеження. Менеджери розкажуть про ціни на послуги спеціаліста, проконсультують про особливості прийому. Якщо вам потрібен хороший психотерапевт у Дніпрі, запис на прийом до клініки «Крапля» відкрито.

Зв'яжіться з нами

Запис на прийом
Контактний номер
Результат Досліджень