preview

Колеснік Наталія Станіславівна

Колеснік Наталія Станіславівна

Лікар фтизіатр-пульмонолог,Кандидат медичних наук,доцент

Лікар вищої категорії

Колеснік Наталія Станіславівна

Спеціалізація, посада: лікар - фтизіатр

Категорія: вища.

Стаж: 21 рік

Учасник професійних спільнот:

Завідує кафедрою фтизіатрії Дніпропетровської медичної академії.

Надає профільну висококваліфіковану медичну допомогу дітям та дорослим.

Курси підвищення кваліфікації:

Систематично підвищує свою кваліфікацію, беручи участь у різних тренінгах, семінарах, практичних школах, у т.ч. та за кордоном

Франція (2013),

Литва, Латвія (2018),

Росія (2009–2013).

У період із 2010-2012, 2014-2017 рр. була членом робочих груп Міністерства охорони здоров'я України, брала участь у розробці нормативних документів, клінічних протоколів щодо туберкульозу для дорослих, дитячого туберкульозу.

НАПРЯМКИ РОБОТИ:

У своїй роботі використовує сучасні методи діагностики, диференціальної діагностики, профілактики, лікування хворих, засновані на міжнародних рекомендаціях та кращих вітчизняних практиках.

Розробляє план обстеження пацієнта з підозрою на туберкульоз, уточнює обсяг та раціональні методи обстеження маленьких та дорослих пацієнтів з метою отримання у мінімально короткі терміни повної та достовірної діагностичної інформації для вироблення подальшої тактики ведення.

На підставі клінічних спостережень та обстеження, отриманих даних клініко-лабораторних та інструментальних досліджень, підтверджує або виключає діагноз туберкульозу (ТБ), використовує диференційований підхід до призначення профілактичного лікування туберкульозної інфекції.

У своїй роботі використовує сучасні міжнародні рекомендації з діагностики, лікування та профілактики туберкульозу та латентної туберкульозної інфекції. За професійну роботу відзначена почесними грамотами:

2010 – 2012р Департаменту управління охорони здоров'я Запорізької міської ради

2014 р. Департаменту охорони здоров'я Запорізької облдержадміністрації 2017 р. Подячною грамотою МОЗ спільно з Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ)


Контактний телефон

+38 (056) 766-49-14 +38 (067) 909-26-06 +38 (056) 233-77-88
X
Запис на прийом
Контактний номер
Результат Досліджень